fbpx

Кија Коцкар седна во својот луксузен автомобил и направи вистински хаос низ улиците (видео)

Кристина Кија Коцкар се согласи со екипата на Блиц да се повози низ Белград.

Победничката на првата сезона на „Задруга“ Кија Коцкар се согласи со екипата на Блиц да се повози низ Белград. Таа додека се возеше зборуваше отворено за првиот с*кс и љубовниот живот со својот сопруг, Слободан Слобо Радоновиќ, но и за своите студентски денови.

Таа раскажуваше приказни од својот живот за време на возењето со автомобилот, а нејзиното интервју погледнете ги во продолжение.

Поранешната стјуардеса Кристина Кија Коцкар во моментов важи за една од најпознатите личности во Србија, па и на Балканот, а се прослави со нејзиното учество и победата во ријалитито „Задруга“.

Кија од неодамна стана и пејачка и како главна во бендот Министерки го издаде и синглот „Не се враќам повеќе на старо“, а спотот за само 24 часа имаше повеќе од 2 милиони прегледи на Јутјуб.

Инаку, нејзиниот поранешен сопруг Слободан Слоба Радоновиќ ја изневери со блогерката Луна Џогани и тоа во најлгеданото ријалити на овие простори, а тоа допринесе и Кија да победи во шоуто.