fbpx

Луна Џогани во шокантно издание – пред камерите се појави во црвена долна облека и мрежсти чорапи – сите гледаа во нејзиното тело!

Луна Џогани ги шокираше гледачите кога на малите екрани во Задруга 2 се појави во црвена долна црни мрежести чорапи.

Во тој момент останатите задругари се подготвуваа за натпреварот „Твоите пет минути“. Нивната задача беше во рок од пет минути да изведат скеч со кој ќе се обидат да го освојат срцата на гледачите.

Луна заедно со останатиот дел од екипата се обиде да го претстави ноќниот живот во Белград, а како што и самата вели, се облекла како спонзоруша. Играше провокативно, а за нејзината улога доби пофални зборови од цимерите.

Таа на себе имаше црвена долна облека и црни, мрежести чорапи до над колена, а како изгледаше погледнете во продолжение.

Инаку, Луна беше дел и од првата сезона на Задруга, а беше во центарот на вниманието поради аферата со Слободан Радоновиќ поради која Кристина Кија Коцкар се разведе од него.